Poikkeustila-podcast, jakso 18: Nuppu Print Company poikkeustilassa
28 toukokuun, 2020
Podcast
25 heinäkuun, 2019
Vieras: Janne Pöllänen, Savox Communications Oy
Host: Kalle Vastamäki, Rotia PRKL Oy
Kuuntele jakso SoundCloudissa: https://soundcloud.com/rotiaprkl/kauppakatu-14-the-number-of-the-beast-jakso-9-aanessa-myyntijohtaja-pollanen
Jakson kesto: 19.05
Heinäkuun helteet hellivät ja niin tekee myös Rotian markkinointipodcast eli tälläkin viikolla tarjolla upouusi jakso! Tällä kertaa jututettavana Pölläsen Janne, mies joka tietää kaiken tietämisen arvoisen myynnistä – ja on valmis jakamaan tietonsa muillekin!
Tällä hetkellä Janne toimii suomalaisomisteisen, mutta vahvasti kansainvälisen Savox Communications Oy:n asiakkuus- ja myyntijohtajana. Lukuisia brändejä maailmalle luotsanneen konkarin mukaan menestyminen vaatii paitsi avoimuutta uusille asioille, ihmisille ja yhteistyömahdollisuuksille, myös sitä että kerrotaan avoimesti ja ylpeästi yrityksen omaa tarinaa.
Käy kuuntelemassa SoundCloudissa, miten myyntijohtaja pitää kirveen kummankin puolen puhtaana ja monta muutakin pistämätöntä vinkkiä!
Osallistu keskusteluun, vinkkaa vieraita ja ehdota kiinnostavia aiheita Rotian somessa:
Facebook: https://www.facebook.com/rotiaprkl/
Telegram: voit liittyä avoimeen ryhmään, joka löytyy nimellä Kauppakatu14NOTB
Savox löytyy verkosta https://www.savox.com ja Janne Instasta @jannepollanen